تحصیل در هلند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کشور هلند در مقطع کارشناسی امکان تحصیل برای دانشجویان اینترنشنال را فراهم کرده تا علاقه مندان به ادامه تحصیل در کشور هلند بتوانند از بهترین شرایط تحصیلی برخوردار شوند و مدرک تحصیلی خود را از معتبر ترین دانشگاه های کشور دریافت کنند.

شهریه دانشگاه های کشور هلند سالانه حدود 4000تا15000 یورو و در بعضی از رشته ها 30000 یورو می باشد و هزینه زندگی تقریبا 10000 یورو سالانه می باشد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی شما باید آیلتس 6 آکادمیک را داشته باشید. 
کسانی که مدرک کارشناسی دارند می توانند برای ارتقای مدرک تحصیلی خود در یکی از بهترین دانشگاه های کشور هلند اقدام کنند و در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل شوند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیاز به آیلتس 6.5 میباشد و در حین تحصیل اجازه کار هم دارید.
یکی از کشور هایی که شرایط ادامه تحصیل در مقطع دکتری را برای دانشجویان اینتر نشنال فراهم کرده کشور هلند است.کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند میتوانند با ما تماس حاصل کرده تا در بهترین دانشگاه های کشور هلند ادامه تحصیل دهند. مدرک زبان مورد نیاز برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری آیلتس 7 می باشد.

 

هلند یک کشور پیشرفته و از اعضای اتحادیه اروپا و پیمان شینگن است که بدلیل رفاه و تأمین اجتماعی مناسب، امکان کار پاره وقت برای دانشجویان و اشتغال تمام وقت فارغ التحصیلان در آن بسیار مورد توجه جویندگان تحصیل و اشتغال است. حتی یک سال تحصیل منجر به مدرک برای شما حق برخورداری از ویزای کار را فراهم مینماید. تحصیل در دانشگاه های هلند رایگان نیست ولی شهریه دانشگاه ها بسیار پایینتر از کشورهایی همچون استرالیا است. تحصیل به یکی از زبانهای انگلیسی یا هلندی برگزار میشود و بتدریج بر تعداد دوره های انگلیسی زبان بخصوص در مقطع کارشناسی ارشد افزوده میشود.

 

شرایط کلی

داشتن توانائی مالی برای تأمین هزینه های زندگی و تحصیل، داشتن نمره زبان انگلیسی (آیلتس آکادمیک ۶)


مقطع کارشناسی ارشد

داشتن حداقل مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاه های ایران (اعم از دولتی، آزاد، پیام نور یا غیرانتفاعی)
مهلت ثبت نام بسته به دانشگاه، مقطع و حتی رشته تحصیلی بسیار متغیر است (اول ژانویه تا آخر ژوئن). در تعدادی از رشته ها پذیرش برای بار دوم در ماه ژانویه یا فوریه نیز انجام می شود که مدارک باید چند ماه قبل به دانشگاه تحویل داده شود. پیشنهاد می شود دانشجو در اسرع وقت نسبته به تشکیل پرونده اقدام نماید تا گزینه های بیشتری برای درخواست پذیرش داشته باشد. سال تحصیلی معمولاً از نیمه اول ماه سپتامبر آغاز می شود.
بخشی از هزینه های خود را می توانید با کار در چهارچوب ضوابط (بویژه از سال دوم به بعد) تأمین نمایید. بر اساس ضوابط دولت هلند، دانشجویان مجازند ۱۰ ساعت در هفته کار کنند. اگر از این حق استفاده نکنید، میتوانید به مدت دو ماه به صورت تمام وقت در طول تعطیلات تابستان کار کنید. هر ساعت کار دانشجویی دستمزدی در حد ۷ یورو (خالص، پس از کسر مالیات) خواهد داشت. توجه داشته باشید که در صورت کار با حداکثر ساعات مجاز، شما می توانید تنها هزینه مسکن خود را تأمین نمایید. توصیه می شود به شرطی در هلند تحصیل کنید که بدون کار هم بتوانید مخارجتان را از خانواده خود دریافت نمایید.

 

  

دانشگاه های هلند

 

Van Hall Larenstein University

 

 

University of Groningen

 

 

University of Twente

 

 

 Tilburg University

 

 

Stenden University of Applied Sciences

 

 

Maastricht University

 

 

Leiden University

 

 

Hanze University of Applied Sciences

 

 

Erasmus University Rotterdam

 

 

Delft University of Technology

 

 

University of Amsterdam

 

 

موسسه حقوقی و بین المللی سام نماینده هلدینگ اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

 

**جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما با شماره 02186084214 _ 02186087195 ازساعت 9 الی 18 در تماس باشید. **

 

ویزای شینگن


ویزای شینگن : توجه داشته باشید با توجه به درخواست انبوه آژانس های مسافرتی و همچنین متقاضیان ویزای شینگن و با توجه به ترافیک کاری، گروه بین المللی ویزا 360 در خصوص ویزای توریستی فعالیت نمی کند و فقط خدمات اخذ ویزای شینگن مولتیپل بلند مدت را برای هموطنان عزیز ارائه می نماید.


اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی (FIP)

جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا بدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

اقامت اروپا بدون قوانین ماندن و اقامت سختگیرانه

فقط در 90 روز اقامت اروپا بگیرید ...


ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا (آلمان)

اخذ اقامت و ثبت شرکت در اروپا برای مدیر عامل، سهامداران و خانواده های تحت تکفل

ثبت شرکت در اروپا در 6 ماه صد در صد تضمینی


تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا :سالانه هزاران دانش آموز و دانشجو از کشور های مختلف علی الخصوص کشور های آسیایی، برای تحصیل در اروپا راهی کشورهای اروپایی می شوند. تحصیل در اروپا از مزایای زیادی برخوردار است، نظیر: هزینه مناسب دانشگاه ها نسبت به سایر کشورهای دنیا (تحصیل در اروپا) و ...

 

 

 

با ما در صفحات اجتماعی همراه شوید

 

 

 
کانال تلگرام   صفحه اینستاگرام