مراکز خرید در آمریکا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

راکفلر سنتر

راکفلر سنتر یا مرکز راکفلر مجموعه‌ای از ۱۹ ساختمان تجاری و اداریدر میدانی در محلهمنهتن در شهر نیویورک است. راکفلر سنتر بین خیابان ۴۸ و ۵۱ نیویورک قرار دارد. این میدان یک مرکز تجاری و توریستی محبوب شهر نیویورک می‌باشد. استودیوهای مرکزی شبکه ان‌بی‌سی نیز در اینجا قرار دارد.

 

 

 

گلریا

هیوستون گلریا نام بزرگترین مرکز خرید (shopping mall) در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید سرپوشیده در شهر هیوستون قرار دارد، و با ۲۲۲٬۹۶۰ متر مربع (۲٫۴ میلیون فوت مربع)، از لحاظ وسعت هفتمین بزرگترین مرکز خرید ایالات متحده بشمار می‌رود.

 

  


لا کانته‌را

مرکز خرید لا کانته‌را نام معتبرترین مرکز خرید شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاساست. این مرکز خرید سرباز با ۱۲۱٬۰۰۰ متر مربع زیربنا وسعت در دو طبقه، در سال ۲۰۰۵ تاسیس گردید. طرح این مرکز خرید تا کنون برنده جایزهٔ سراسری در آمریکا نیز گردیده‌است.

 

 

 

اینگرم پارک

مرکز خرید اینگرم پارک نام یکی از مراکز خرید بزرگ شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید سرپوشیده با ۱۰۵٬۰۰۰ متر مربع زیربنا وسعت در دو طبقه، در سال ۱۹۷۹ تاسیس گردید.

 

 

  

مارکت اسکویر

مارکت اسکویر نام یک مرکز خرید سنتی در شهر سن آنتونیو در ایالت تگزاس است. این مرکز خرید بزرگترین مرکز خرید مکزیکی در شهر است. در زبان اسپانیایی به این مرکز خرید El Mercado گویند.

 

 

 

تایسنس کرنر

تایسنس کرنر سنتر مرکز تجاری است واقع در محله تایسنس کرنر در ایالت ویرجینیا که در سال ۱۹۶۸ افتتاح شده است. تایسنس کرنر سنتر بزرگترین مرکز خرید در در ویرجینیا ،بالتیمور و واشنگتن است.این مرکز تجاری در نزدیکی تایسنس گالری است.

 

 

 

 

ویزای شینگن


ویزای شینگن : توجه داشته باشید با توجه به درخواست انبوه آژانس های مسافرتی و همچنین متقاضیان ویزای شینگن و با توجه به ترافیک کاری، گروه بین المللی ویزا 360 در خصوص ویزای توریستی فعالیت نمی کند و فقط خدمات اخذ ویزای شینگن مولتیپل بلند مدت را برای هموطنان عزیز ارائه می نماید.


اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی (FIP)

جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا بدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

اقامت اروپا بدون قوانین ماندن و اقامت سختگیرانه

فقط در 90 روز اقامت اروپا بگیرید ...


ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا (آلمان)

اخذ اقامت و ثبت شرکت در اروپا برای مدیر عامل، سهامداران و خانواده های تحت تکفل

ثبت شرکت در اروپا در 6 ماه صد در صد تضمینی


تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا :سالانه هزاران دانش آموز و دانشجو از کشور های مختلف علی الخصوص کشور های آسیایی، برای تحصیل در اروپا راهی کشورهای اروپایی می شوند. تحصیل در اروپا از مزایای زیادی برخوردار است، نظیر: هزینه مناسب دانشگاه ها نسبت به سایر کشورهای دنیا (تحصیل در اروپا) و ...

 

 

 

با ما در صفحات اجتماعی همراه شوید

 

 

 
کانال تلگرام   صفحه اینستاگرام