درباره ما

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گروه 360 

با سال ها تجربه و وقوف کامل نسبت به قوانین مهاجرتی کل دنیا سعی بر این داشته است تا با تاسیس یک بانک اطلاعاتی معتبر در ایران به نیاز هموطنان عزیز پاسخگو باشد.

 

گروه 360 در راستای ارائه اطلاعات دقیق و به روز اقامتی با توجه آخرین تغییرات قوانین کشور ها توسط تیم بین المللی در داخل و خارج کشور و همچنین معرفی موسسات معتبر حقوقی و مهاجرتی معتبر در داخل ایران به هموطنان عزیز در سراسر دنیا خدمت رسانی می نماید.

 

شما هم اکنون می توانید با ارسال خبر های به روز در خصوص مسائل مهاجرت و همچنین با اشتراک گذاری تجارب خود در امر مهاجرت به خانواده بزرگ 360 بپیوندید.

در 360 ما سعی بر این داشته ایم با استفاده از قوانین دقیق و صریح کشورها در حوزه مهاجرت و همچنین بهره مندی از تجارب وکلای داخل و خارج کشور و همچنین تجارب شخصی هموطنانمان در سال های گذشته، بانک اطلاعاتی معتبری را فراهم سازیم تا  بدون دغدغه های معمول هموطنان در سوء استفاده از آنها هنگام سرمایه گذاری ، مهاجرت یا اشتغال در خارج کشور توسط دلالان و افراد واسطه سود جو و یا بروز مشکلات به واسطه عدم اطلاع دقیق از قوانین و مقررات کشور های خارجی  اقدام به انجام امور مالی و سرمایه گذاری ، حقوقی ، کاری با اطمینان خاطر و اطلاع رسانی گروه 360 همراه باشد.

این اطلاعات نتیجه تحصیلات وکلای بین المللی 360 در رشته حقوق بین الملل خصوصی و اقتصادی و همچنین تجارب انها در پرونده های موفق مهاجرتی در اقصی نقاط جهان  در این زمینه می باشد.

 

 

 بزرگترین مرجع مهاجرتی در ایران

 

بانک اطلاعاتی ویزا 360

 

ویزای شینگن


ویزای شینگن : توجه داشته باشید با توجه به درخواست انبوه آژانس های مسافرتی و همچنین متقاضیان ویزای شینگن و با توجه به ترافیک کاری، گروه بین المللی ویزا 360 در خصوص ویزای توریستی فعالیت نمی کند و فقط خدمات اخذ ویزای شینگن مولتیپل بلند مدت را برای هموطنان عزیز ارائه می نماید.


اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی (FIP)

جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا بدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

اقامت اروپا بدون قوانین ماندن و اقامت سختگیرانه

فقط در 90 روز اقامت اروپا بگیرید ...


ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا (آلمان)

اخذ اقامت و ثبت شرکت در اروپا برای مدیر عامل، سهامداران و خانواده های تحت تکفل

ثبت شرکت در اروپا در 6 ماه صد در صد تضمینی


تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا :سالانه هزاران دانش آموز و دانشجو از کشور های مختلف علی الخصوص کشور های آسیایی، برای تحصیل در اروپا راهی کشورهای اروپایی می شوند. تحصیل در اروپا از مزایای زیادی برخوردار است، نظیر: هزینه مناسب دانشگاه ها نسبت به سایر کشورهای دنیا (تحصیل در اروپا) و ...

 

 

 

با ما در صفحات اجتماعی همراه شوید

 

 

 
کانال تلگرام   صفحه اینستاگرام