اطلاعیه مهم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام به عنوان تنها نماینده هلدینگ بین المللی اینوید فعالیت خود را در ایران در زمینه های مهاجرت به اروپا و اقامت در کشورهای اروپایی از سال 2006 آغاز نموده است.

 

هم اکنون  دفتر موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام در چهارراه جهان کودک، خیابان شهیدی، خیابان سپر پلاک هشت، طبقه اول واقع می باشد و هیچ شعبه دیگری ندارد. دفاتر اروپایی موسسه حقوقی سام به عنوان عضوی از خانواده هلدینگ بزرگ اینوید در اتریش، قبرس، آلمان و یونان واقع شده است.

موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با استفاده از وکلای مجرب در ایران و سطح اروپا، آماده ارائه خدمات مشاوره و اخذ اقامت اروپا به متقاضیان عزیز می باشد و اعلام می دارد موسسات دیگری که با عنوان " موسسه سام " فعالیت می نمایند صرفا از پیشینه و خوشنامی این موسسه سواستفاده نموده و هیچ گونه وابستگی با موسسه حقوقی سام ندارند .

اعضای خانواده بزرگ هلدینگ بین المللی اینوید شامل موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام، شرکت پارسیس و گروه مشاوران مهاجرتی ویزا 360 می باشند که در امور تجاری، مشاوره های اقتصادی، حقوقی و تهیه بیزنس پلن، عقد و نظارت بر قراردادهای بین المللی و انجام دعاوی حقوقی و کیفری داخلی و بین المللی فعالیت می کنند. پرسنل کارآزموده و مجرب موسسه حقوقی سام در تنها دفتر واقع در ایران همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 آماده ارایه خدمات به متقاضیان محترم می باشند. راههای ارتباطی با بخش های مختلف موسسه حقوقی سام عباتند از :

 

 

شماره های تماس :


021-86087151
021-86087156
021-86087195
021-86087214

وب سایت ها :

www.visa360.ir
www.visa360online.com
www.inovideco.com
www.eusecondhome.com
www.samlawfirm.irویزای شینگن


ویزای شینگن : توجه داشته باشید با توجه به درخواست انبوه آژانس های مسافرتی و همچنین متقاضیان ویزای شینگن و با توجه به ترافیک کاری، گروه بین المللی ویزا 360 در خصوص ویزای توریستی فعالیت نمی کند و فقط خدمات اخذ ویزای شینگن مولتیپل بلند مدت را برای هموطنان عزیز ارائه می نماید.


اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی (FIP)

جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپا

اقامت اروپا بدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

اقامت اروپا بدون قوانین ماندن و اقامت سختگیرانه

فقط در 90 روز اقامت اروپا بگیرید ...


ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا (آلمان)

اخذ اقامت و ثبت شرکت در اروپا برای مدیر عامل، سهامداران و خانواده های تحت تکفل

ثبت شرکت در اروپا در 6 ماه صد در صد تضمینی


تحصیل در اروپا

تحصیل در اروپا :سالانه هزاران دانش آموز و دانشجو از کشور های مختلف علی الخصوص کشور های آسیایی، برای تحصیل در اروپا راهی کشورهای اروپایی می شوند. تحصیل در اروپا از مزایای زیادی برخوردار است، نظیر: هزینه مناسب دانشگاه ها نسبت به سایر کشورهای دنیا (تحصیل در اروپا) و ...

 

 

 

با ما در صفحات اجتماعی همراه شوید

 

 

 
کانال تلگرام   صفحه اینستاگرام